phone +90 216 593 27 40 - 41 mail unikal@uniservice.com.tr
phone +90 216 593 27 40 - 41 mail unikal@uniservice.com.tr

Gizlilik Politikası

Bu belge, UNIKAL Kalibrasyon 'un www.unikal.com web sitesi için çevrimiçi gizlilik uygulamaları ve politikalarını açıklamaktadır.

UNIKAL Kalibrasyon bu web sitelerinde ziyaretçilerin kişisel verilerini toplamaz ve herhangi bir üçüncü tarafa herhangi bir kişisel veri vermez. UNIKAL Kalibrasyon ile e-posta yoluyla iletişim kurduğunuzda, doğal olarak, isminiz, e-posta adresiniz ve mesajınızdaki bilgiler tarafımızda olacaktır. Ancak, bu bilgiler sadece mesajınıza yanıt vermek için kullanılacaktır.. İş başvurularındaki bilgiler yalnızca iş başvurusu süreci için kullanılacaktır.

UNIKAL Kalibrasyon güvenli web siteleri sağlamayı amaçlamaktadır, ancak elektronik iletişimin gizliliğini garanti edememekteyiz. İnternet sitelerimizden gelen mesajlar ve e-posta mesajlarımız şifreli değildir. Kamuya açık olmayan hassas bilgileri iletirken bu durumun göz önüne alınması gerekmekte olup, web sitelerinin kullanımı sadece kişinin kendi sorumluluğudur.

Web sitelemizde diğer web sitelerine linkler bulunmakta olup, UNIKAL Kalibrasyon bu sitelerin gizlilik uygulamaları veya içeriklerinden sorumlu değildir. UNIKAL Kalibrasyon web sitelerinin özellik ve içeriğini değiştirme hakkını saklı tutar. Gizlilik Politikası da buna göre değişebilir.

Eğer UNIKAL Kalibrasyon 'un bu politika ile tutarsızca, hareket ettiğine inanıyorsanız, lütfen Webmaster’ı uyarınız.

Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Son güncelleme, 24 Şubat 2014 .